Меридіани та паралелі минулого в руках книгознавців!

IMG 20171009 1044279 жовтня 2017 року студенти І курсу групи ІБАб-1-17 побували у стінах найбільшого книгосховища України – Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. Студенти проходили доволі суворий контроль: особисті речі та всі друковані видання, які були із собою, потрібно було здати; для реєстрування потрібно було обов’язково пред’явити паспорт громадянина України та реєстрацію про місце проживання.

Але такі заходи з безпеки не зменшили ентузіазм бакалаврів, адже перед нами були скарби нації!

Особливу увагу на цей раз гнінченківці приділили сектору картографічних видань. Молодший науковий співробітник бібліотеки – Романчук Мар’яна Сергіївна – відкрила першокурсникам досі необізнані для них горизонти картографії. Студентам видалась нагода потримати в руках рідкісні видання XVIII та XIX століття, розглянути детальні атласи зоряного неба та цікаві науково-популярні історичні атласи.

Щиро дякуємо Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського за можливість відвідувати та працювати з їхніми фондами!

студентка І курсу

групи ІБАб-1-17