Першокурсники в Музеї Бориса Грінченка

muz1-min11 жовтня 2017 року студенти 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» вперше відвідали Музей Бориса Грінченка. Цікаву та змістовну розповідь про життя і творчість митця, його шлях від звичайного сільського вчителя до всесвітньо відомої постаті провела заступник директора Інституту журналістики Тетяна Поліщук.

Під час екскурсії студенти мали можливість побачити оригінали і копії Грінченкового листування з іншими відомими особистостями, документи про освіту, фото родичів та друзів. Першокурсники, які тільки нещодавно приєдналися до грінченківської родини, дізналися про нелегку долю людини, ім’я якої присвоєне університету, про переживання Бориса Дмитровича за долю України, його любов до народу і власної сім’ї.

Проведення таких екскурсій прищеплює студентам розуміння величності постаті Бориса Грінченка, людини, яка не словом, а ділом довела, що змінювати світ потрібно, починаючи з себе.

Зоряна Свердлик
доцент кафедри бібліотекознавства та інформології

muz3-min

muz2-min