«Ось ми які», або книгознавці – «інформаційна мафія» майбутнього!

1Щорічний корпоративний фестиваль «Ось ми які» на цей раз показав не тільки талановитість книгознавців, але й їхнє почуття єдності з іншими спеціальностями. Адже в цьому році нам випала нагода показати себе разом зі студентами-видавцями. Підготовка до фестивалю проходила дуже напружено, але весело.

Як кажуть у народі: «Буде, що згадати!».

Для Інституту журналістики фестиваль атмосферно розпочався 31 жовтня, саме на Хеллоувін. Що дало початок неймовірному видовищу! Цьогорічна тема – «Формула успіху», саме її протягом виступу активно знаходили та демонстрували всі студенти Інституту журналістики.

Книгознавці і видавці, керуючись спільною ідеєю, представились «інформаційною мафією». Яка влучно та професійно проявила себе у відео-сюжетах, хореографічних постановках, вокальних номерах та сценках. Протягом всього дня першокурсників не полишала святкова атмосфера та неймовірний, бадьорий настрій!

Ми раді, що стали частиною дружньої, талановитої та веселої грінченківської родини!

Сябрук Валерія,

студентка І курсу