На старт! Увага! Грінч!

IMG 6683Студенти І курсу спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» активно долучаються до університетського життя. Юні, палкі книгознавці з гострим розумом намагаються максимально реалізувати свій потенціал. Свою невелику кількість першокурсники компенсують непересічною талановитістю та міцним завзяттям.

Нові інформаційні реалії стимулюють працьовитих студентів до пошуку ефективних шляхів залучення аудиторії. Молоді грінченківці вже почали реалізовувати деякі зі своїх проектів, що стосуються громадської, соціальної та культурно-просвітницької діяльності. Для ознайомлення громади з подіями кафедри та життям студентів-книгознавців створений ютуб канал групи: {gitube vid:=subscriber

Пошуки нестандартних методів роботи з аудиторією сприяють розробці каналу для розвитку комунікацій з потенційними глядачами. Студентами реалізовуються заходи, які налаштовані на популяризацію читання серед дітей шкільного віку. В планах у грінченківців активне ведення подальшої проектної діяльності та освоєння нових методів роботи з глядачами і читачами.

З нагоди Дня Інституту журналістики, студенти І курсу спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» вітають майбутніх журналістів, видавців, рекламістів, бібліотекарів, архівістів, а також їх наставників зі святом!

В словах – ваша сила, в книжках, рекламі. ефірах та інтерв’ю – ваше натхнення! Простір інформаційної цивілізації чекає аби ви сплели в єдине ціле минуле, сьогодення та майбутнє. В ваших руках – наш світогляд! Творчого натхнення та космічної наснаги у роботі!

студентка І курсу

групи ІБАб-1-17