Соціальний проект «Лідер – це той, хто читає книжки»

IMG 20171116 14081416 листопада студенти І курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» розпочали впровадження проекту для учнів молодших класів «Лідер – це той, хто читає книжки». Під час підготовки даного заходу, метою якого було залучення юної аудиторії до активного читання книг, першокурсники витратили немало сил та часу. Але натомість отримали неабиякий результат: дітей зацікавила дана тема, а студенти отримали заряд позитивної енергії та нові ідеї для подальшої реалізації подібних планів.

Метою даного проекту було:

• поширення серед громадськості позитивної думки про читання;
  • популяризації книги та читання серед учнів 2-4 класів;
  • вивчення читацьких інтересів;
  • впровадження інтегрованих форм залучення до читання;
  • організація та проведення соціологічних досліджень з проблем читання;
  • підвищення рівня культурної, зокрема читацької компетентності дітей;
  • створення соціокультурного портрета лідера.

Проект був спрямований саме на учнів 2-4 класів, адже читацький досвід починає формуватися з раннього дитинства. Прищеплюючи любов до книги, першокурсники мають на меті допомагати дітям пізнавати навколишній світ і себе в ньому, формувати моральні почуття й оцінки, розвивати лідерські якості через читання.

Після проведення заходу, студентам висловили подяку вчителі, завучі та директор середньої загальноосвітньої школи № 50 міста Києва Марина Підгора. У зв’язку з цим надійшло запрошення до подальшого відвідування школи з подібними заходами. Отже, попереду – подальший розвиток проекту та його вдосконалення.

студентка І курсу

групи ІБАб-1-17