20171122 11285722 листопада 2017 року (м. Київ, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», кафедра менеджменту видавничо-поліграфічної галузі Видавничо-поліграфічного інституту) відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі».

Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка вже четвертий рік поспіль мали можливість представити на ній свої наукові роботи. Від Університету Грінченка до участі було заявлено 8 доповідачів з 7 повідомленнями (кафедра бібліотекознавства та інформології – 4 доповідача, кафедра видавничої справи – 4 доповідача).

На пленарному засіданні конференції кафедру бібліотекознавства та інформології за напрямом «Професійна і масова комунікація у сучасному книжковому бізнесі» представили студентки 4 курсу Мальцева Ольга та Ткачук Ольга (КББб-1-14-4.0д), вони отримали схвальні відгуки за доповідь «Використання Telegram–Бот у сучасному книжковому середовищі».

Студентка 4 курсу Онищенко Оксана (ВСРб-2-14-4.0д) у своєму виступі розкрила проблему «Історія формування та розвитку тактильних шрифтів» (напрям «Історія, теорія, методика книговидання та книгорозповсюдження в умовах глобалізації та інформаційної революції»); студентка 3 курсу Доронцева Єлизавета (ВСРб-2-15-4.0д) виступила з доповіддю «Медіаконсалтинг у видавничій справі» (напрям «Маркетинг та менеджмент у книжковому бізнесі»).

За результатами конференції буде видано збірник матеріалів в електронному вигляді, що буде розміщений в ELAKPI – Електронному архіві наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського, де, крім вказаних доповідей, будуть опубліковані наукові розвідки учасників конференції: від кафедри видавничої справи – Литвин Анастасії (ВСРб-1-14-4.0д) та Захарчук Олесі (ВСРм-1-16-2.0д) та магістрантів кафедри бібліотекознавства та інформології – Деревець Юлії та Мигашко Юлії (ІБАм-1-16-2.0д).

Конференція