Партнерство – розвиток - дія: конференція УБА

823-24 листопада 2017 року у м. Київ пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція та конференція Української бібліотечної асоціації «Партнерство – розвиток – дія».

У роботі Конференції взяли участь заступник Міністра культури України Ю. А. Рибачук та начальник Управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України Л. С. Нікіфоренко, які окреслили актуальні напрями державної політики в галузі бібліотечної справи, наголосили на важливості партнерства органів державної влади з громадськими професійними організаціями.

Питанням трансформації і стабільності у контексті розвитку Української бібліотечної асоціації було присвячено доповідь президента УБА І.О.Шевченко, яка апелювала до генетичної природи трансформації із зануренням у світ художніх символів Сальвадора Далі.

Грунтовний аналіз офіційних партнерів УБА та партнерів у реалізації окремих проектів Асоціації здійснила у своїй доповіді «Партнерство для розвитку УБА: лідерство та відповідальність» член Президії УБА О.В.Воскобойнікова-Гузєва.

Виконавчий директор УБА Я.Є.Сошинська та член Президії УБА О.М.Бруй презентували учасникам Конференції проект Плану заходів на виконання Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України», підготовлений робочою групою при Міністерстві культури України, до якої включені експерти від Асоціації.

У межах Конференції розгорнулась професійна дискусія «Бібліотечна і книжкова галузь: інтеграція та партнерство», у якій взяли участь директор Українського інституту книги Т. О. Терен, керівник проекту «Цифрова бібліотека» Українського інституту книги Р. А. Семків, президент ГО «Форум видавців» О. А. Коваль, директор Державного спеціалізованого видавництва «Мистецтво» І. М. Степурін.

До конференції долучились і грінченківці. Зокрема,  доповідачами на конференції стали завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології Воскобойнікова-Гузєва Олена Вікторівна,  доценти кафедри Сошинська Вікторія Євгенівна та  Свердлик Зоряна Михайлівна, а також студентка ІІІ курсу Терлецька Олеся у якості слухача.

Докладніше про насичені подіями два дні конференції можна дізнатися за посиланням:

Конференція УБА