Літературна, видавнича та культурологічна діяльність Бориса Грінченка у дисертаційних дослідженнях

027 грудня 2017 року в межах Грінченківської декади Інститутом журналістики, кафедрою бібліотекознавства та інформології було проведено науковий диспут «Дисертаційні дослідження, присвячені літературній, видавничій та культурологічній діяльності Бориса Грінченка» – модератор доцент Макарова М. В.

У виступах дослідників-гріченкознавців – кандидата філологічних наук  Євтушенко Світлани Олександрівни та кандидата філологічних наук Погребняк Інги Василівни розкривалися цікаві факти з життя і творчості Бориса Дмитровича Грінченка.

В стінах університетської бібліотеки відбулося емоційне та одночасно глибоко професійне спілкування досвідчених науковців та майбутніх фахівців інформаційно-бібліотечної справи.

Щиро дякуємо колегам з Інституту філології Євтушенко С. О. та Погребняк І. В.!