Продовження розробки стратегії Української бібліотечної асоціації

IMG-02e58f70f341acf7bada63a52f38ef3a-V18-20 березня 2018 р. у Науково-технічній бібліотеці  ім. Г. І. Денисенка НТУ України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського» відбулось продовження стратегічної сесії з вироблення пріоритетних напрямів діяльності Української бібліотечної асоціації на 2019-2021 роки.

Робоча група, до складу якої входила завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології О. В. Воскобойнікова-Гузєва, розглядала питання розбудови взаємин з бізнесом, фінансовий план і бюджетування, альтернативні джерела фінансування, зведені очікувані показники фінансової стратегії, поетапний план впровадження. Під модерацією виконавчого директора ТОВ «Соціальний консалтинг «Параграф», Григорія Кравцова, учасники групи розглянули поняття фінансової стратегії, провели аналіз Української бібліотечної асоціації, дізналися про фінансові інструменти та джерела фінансування ГО.

До Стратегічної сесії активу долучилися члени президії УБА, керівники та провідні фахівці національних бібліотек, наукових бібліотек вищих навчальних закладів, ОУНБ, дитячих бібліотек тощо.

IMG-a1ea908675e536cfdd4cd1a287a1f7e7-V