Бібліотека. Книга. Наука

IMG 20180425 15050124 квітня 2018 р. доценти кафедри бібліотекознавства та інформології М. В. Макарова і В. Є. Сошинська та студентка 3 курсу напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» Олеся Терлецька взяли участь у науковому семінарі «Бібліотека. Книга. Наука», організованому Науковою бібліотекою КНУКіМ спільно з Українською бібліотечною асоціацією (УБА).

Спікерами семінару були президент УБА І. О. Шевченко, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів О. В. Афонін, заступник директора з наукової роботи Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» Г. О. Гуцол, провідні фахівці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Державної бібліотеки України для юнацтва, представники професорсько-викладацького складу та працівники Наукової бібліотеки КНУКіМ.

Учасники семінару мали змогу поділитися досвідом та домовитися про подальшу співпрацю. Доповіді учасників від Університету Грінченка були опубліковані у випуску 1 матеріалів наукового семінару.

Scan сертифікат

Scan 2018 04 24