ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія,сучасність, перспективи»

IMG-14d307427cb4333e78dc76f99fc89f9f-V30 травня 2018 р. на базі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кафедри культурології та інформаційних комунікації Інституту практичної культурології та арт-менеджменту відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студенті, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи».

Кафедру бібліотекознавства та інформології Київського університету імені Бориса Грінченка представляла студентка 5 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Боклан М.Г., яка виступила з доповіддю «Сучасний   бібліотечний простір як стимул до креативності користувачів».

Привітання учасникам конференції висловили проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків, доктор історичних наук, професор Литвин С.Х. та директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту НАКККіМ, кандидат педагогічних наук, доцент Дичковський С.І.

Конференція проходила у режимі пленарного та секційних засідань. Було виділено три секції: організація інформаційної діяльності, теорія та практика документознавства, архівознавства та актуальні проблеми бібліотекознавства, книгознавства та бібліографії.

На пленарному засіданні виступили професор кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ, доктор педагогічних наук, професор Петрова Л.Г. («Особливості підготовки фахівців у сфері інформаційних комунікацій») та професор кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ, кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник культури України Загуменна В.В. («Нова спеціальність – нові реалії»).

У роботі секцій взяли участь молоді аспіранти, студенти бакалаврату та магістратури з різних закладів вищої освіти. Доповіді учасників конференції були надзвичайно цікавими та корисними. Всі учасники мати змогу обговорювати виступи та ставити питання.

IMG 20180530 113219 HDR

P80530-111617