Традиційне засідання наукового гуртка «Бібліотека і архів у системі соціальних комунікацій»

ibas 011 19 жовтня 2018 р. відбулося чергове засідання наукового гуртка «Бібліотека і архів у системі соціальних комунікацій», на якому бути присутні студенти 2-3 курсів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 4 курс спеціальності 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія». Учасники засідання ознайомилися з напрямами роботи наукового гуртка, активна діяльність якого розпочалася з 2016 року.

Його завданнями є: формування у студентів інтересу до наукової творчості, навчання методиці й способам самостійно вирішувати наукові і науково-практичні завдання, навичок дослідницької роботи, праці у наукових колективах; забезпечення активної участі студентів у проведенні наукових конференцій, конкурсів на кращу наукову працю, наукових семінарів; обмін досвідом організації й проведення наукової роботи. З цікавим повідомленням «Бібліотека Українсько-Японського культурного центру» виступила студентка групи ІБАб-1-17-4.0д Зуєва Мирослава.
Бажаємо учасникам наукового гуртка подальших успіхів!

ibas 012