Практика

Особливе місце у освітньому процесі займає практика як засіб закріплення теоретичних знань та опрацювання практичних навичок студентів.

 

Практична підготовка в Університеті Грінченка організовується відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України. В Університеті затверджено порядок організації практики та методичні рекомендації щодо підготовки наскрізної програми практики.

Кафедрою бібліотекознавства та інформології на основі цих документів, а також на основі освітніх стандартів підготовки фахівців за  спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» розроблено наскрізну програму практики та програми кожного виду практики відповідно до змісту та завдань майбутньої професійної діяльності.

Програмами передбачено завдання та зміст практики, а також форми та методи контролю результатів практики. Всі види практик плануються згідно з графіком освітнього процесу. З усіма організаціями та установами, де студенти проходять практику, укладено відповідні угоди.

Практична підготовка студентів напряму 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» у Київському університеті імені Бориса Грінченка : збірник матеріалів  / Сошинська В. Є., Прокопенко Л. С. – Українська бібліотечна асоціація, 2015. – Електронне видання. – С. 4143.

ibas 5 kurs practyka.p01ibas practyka

Бази практики

 Інформаційні  установи

(м. Київ, пр. Ю. Гагаріна, 27)

 

Архівні установи

(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

Національні бібліотеки

(м. Київ, Голосіївський просп., 3)

(м. Київ, вул. Грушевського, 1)

(м. Київ, вул. Лаврська, 9)

(м. Київ, вул. Л. Толстого, 7)

Державні бібліотеки

(м. Київ, вул. Антоновича, 180)

(м. Київ, вул. Берлінського, 9)

(м. Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 122)

 

Університетські бібліотеки

(м. Київ, вул. Володимирська, 58)

(м. Київ, пр. Перемоги, 37)

(м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11)

 

 Публічні бібліотеки

(м. Київ, вул. Тургенєвська, 83-85)

(м. Київ, бул. Лесі Українки, 7)

 

 


 

 

Інститут у соціальних мережах